3N Sofra Özel Lezzetleri

Menüler

Güne iyi başlamak için kahvaltının önemini biliyoruz

Kahvaltı

İster tek kişi olun, isterseniz de ailece, arkadaşlarınızla gelin. İyi bir Kahvaltı için 3N Sofranın Kahvaltısı sizin için özenle hazırlanıyor. 

Özenle seçilmiş kahvaltılıklar, şefimizin özel pişirme ve sunumları ile birlikte size eşsiz kahvaltı keyfi sunuyor. Hem gözü hemde karnı doyuran kahvaltı seçeneklerini muhakkak denemelisiniz.

Sıcak bir başlangıç için

Çorbalar

Büyüklerimizin her zaman söylediği gibi, çorba içemeden yemeğe başlamak olmaz. Harika yöresel ve alışıldık lezzetlere, farklı dokunuşlar ile hazırlanan çorbalarımızı içerek iyi bir başlangıç yapabilirsiniz.

Yemeğinizi zenginleştirin

Garnitür

Seçtiğiniz yemek ne olursa olsun, yemeğinizi zenginleştirmek ve lezzetleri katlamak için garnitürlerimizi mutlaka deneyin

Özenle ve taptaze

Salatalar

İster yemeğin yanında isterseniz de tek başına yiyebileceğiniz, biribinden lezzetli, özenle hazırlanan ve her gün taptaze olarak sizin için seçilerek alınan harika salatalar sizleri bekliyor

Klasik Salatalar

Değişmeyen tatlar

Özel Salatalar

Dünya mutfağından

Et sevenler için

Izgara

100 yıllık deneyim ile hazırlanan ve Sivas'ın eşsiz lezzetlerini barındıran harika etler sizi bekliyor. Bu lezzetlerden vazgeçemeyeceksiniz. 

Izgara Köfte

Et Izgara

Tavuk Izgara

Kendinizi durduramayabilirsiniz

Tatlılar

Evet biliyoruz, sağlıklı yaşamak ve kilo sorunları ile uğraşmamak için birçoğumuz tatlılardan uzak duruyoruz. Ancak arada küçük kaçamaklar yaparak insanın kendini şımartmaya da ihtiyacı var. Eğer kendinizi şımartmak ve küçük bir kaçamak yapmak istiyorsanız, doğru yerdesiniz. Bu kaçamağı boş yere harcamayın ve bu harika tatlılardan birisini seçin.

Soğuk veya Sıcak

İçecekler

Yemekle beraber veya yemekten sonra içecekleriniz tam istediğiniz gibi. Soğuk veya sıcak tercihinize göre servis edilen içecekler size ziyaretinizde eşlik ediyor.

Sıcak İçecekler

Soğuk İçecekler

Rezervasyon

Masanızı Ayırtın