Bizim Hikayemiz

3N Sofra

FARKIMIZ

Konseptimiz

FARKIMIZ

3N Sofra olarak kalitemizden hiçbir zaman ödün vermeyiz. Atalarımızdan aldığımız bu mirası daha da ileriye taşıma bilinci ve sorumluluğu ile hareket ederek, fark yaratmaya ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedefliyoruz.

Bu nedenle kullandığımız etlerimizi, İç Anadolu’da kendi çiftliklerimizde yetiştirdiğimiz Genç ve Sağlıklı hayvanlarımızdan sağlarız. Eti gayet iyi bilir ve en iyiye ulaşmak için elemeye tabii tutarız.

Etin heryerini kullanmayız ve Gıda Güvenliği, Hijyen standartlarına önem veririz. Hiçbir katkı maddesi kullanmadan hazırladığımız etlerimizde sadece Kaya tuzu kullanırız ve etin lezzetini hiçbirşeyin bastırmasına izin vermeyiz.

3 Nesillik tecrübe, bilgi ve ustalığımızı kullanarak müşterilerimizi memnun edebilmek için her zaman çok çalışırız.

İç ve Dış Mekan Kullanımı

RAHAT & HUZURLU

SICAK BİR ATMOSFER

İç Mekan

SICAK BİR ATMOSFER

Misafirlerimizi ağırlamaktan duyduğumuz mutluluk ve heyecan duygularıyla, damak tadınıza uygun, taze ve sağlıklı menü içeriğimizin sizi çıkartacağı lezzet yolculuğunu deneyimleyebilmeniz için sizleri de "Sıcak Bir Atmosfer" Mottosuyla 3N Sofra'ya bekliyoruz...

YENİ BİR MEKAN

100 Yıllık Lezzet

YENİ BİR MEKAN

Sivas’ın eşsiz köftesinin vazgeçilmez adresi olan 3N Sofra, artık İstanbul’a gelerek yeni nesilin farkı ile hedefini bir adım daha öteye taşımış ve Sivas’ta başlayan hikayesini İstanbul’a taşımıştır.

Rezervasyon

Masanızı Ayırtın